פעילויות לקייטנה

דף הבית >> בלוג הפקת אירועים >> פעילות חינוכית לבתי ספר >> הפעלות בקייטנות >> פעילויות לקייטנה
מעניין לעניין 
ימיו של החופש הגדול הם בלי ספק ימי התהילה של כל מנהלי הקייטנות, שבדרך כלל מקיימים פעילויות לילדים מכל מיני סוגים במהלך השנה, אך מגיעים לשיא עם בואה שלחופשת הקיץ. ההכנות הקדחתניות שמתחילות שבועות רבים לפני תאריך היעד וכוללות חיפוש אחר פעילויות לקייטנה, תכנים מתאימים וגם גורמים חיצוניים המתמחים בהפעלות בקייטנות שיוכלו להגיע ולהקים ימי נושא במהלך ימי הקייטנה, מתמצות לכשלושה שבועות שבהם יש לנהל לוח זמנים קפדני ומדויק, ולצלוח אותו כשכל הילדים בריאים, שלמים, עייפים ומרוצים.
'אבן נייר ומספריים' עוסקת כבר שנים רבות בקיום פעילויות לילדים, בחיפוש נתיבים חדשים לעורר בקרבם עניין ורוח השתתפות החל מימי הולדת, דרך אירועים כיתתיים, בית ספריים ועד להשתתפות בפעילויות לקייטנה כחברה אורחת במהלך החופשים הגדולים.
אחד הדברים שאנו מבינים משנות הניסיון העומדות לרשותנו הוא שילדים צמאים לתוכן ועניין. 
 
 אמנם כמבוגרים או כמדריכים וכבעלי סמכות בעיניהם אנו יכולים להחזיק אותם בקשב לאורך זמן באמצעים פשוטים- כמו מורל, משחקים, תחרויות ועוד, אך על מנת לעניין אותם באמת ולוודא שהם מפיקים את הערך המלא מן ההשקעה שלנו לאורך הזמן בו הם מצויים תחת חסותנו בקייטנה, עלינו למצוא תחום עניין שסביבו ניתן לייצר פעילויות לקייטנה שבדרך כלל מורכבת מקבוצה מגוונת של ילדים בהרגליהם, באופיים וברקע ממנו הם מגיעים.   טלפון 09-7409372
מענה 24 שעות ביממה

 
מדי שנה אנו נערכים מחדש להציע פעילויות לקייטנה שיתאימו למגוון גילאים ושיאפשרו מבחר רחב שיהלום את התכנים אליהם נערכתם אתם לכוון את הקייטנה כנושא מרכזי. אך לאורך השנים כולן עובר כחוט השני נושא מרכזי אחד- איכות ופשטות. אנו מאמינים שמתוך הצורך להחזיק ילדים בדריכות גבוהה, בקשב רב ולאורך תקופה ממושכת נוטים מנהלי תכנים רבים לבחור בגישה הקלה הפונה לתחרות, לפעילות המונית ורועשת ושוכחים למצוא את נקודת האיזון שבה אפשר להציע לילדים הקלה, פורקן, ואפילו רגיעה תוך כדי הפעילות. כל אלו אינם מציעים להשכיב את הילדים למנוחת צהריים באמצע יום של פעילויות לקייטנה, אלא לייצר פעילות מאוזנת, שמתוקף העניין שבה תמשוך את הילדים קדימה להשתתפות ומעורבות, ובכלל זה גם לשמירה על הסדר של התנהלות האירועים במהלך היום.

מגוון הפעילויות לקייטנה המוצע ב'אבן נייר ומספריים' כולל פעילויות ספורט, אולימפיאדה בדקה, משחקי ענק ואתגר, תחנות של עבודת צוות וחשיבה אסטרטגית, ועוד ועוד. נשמח להקשיב לכם, ללמוד מהו אופי הקייטנה אותה אתם מנהלים ולהציע לכם פעילויות בהתאמה לקייטנה שלכם בדיוק.
אנא אל תהססו ליצור עימנו קשר.
 


   
אבן נייר ומספריים   I   טל. 09-7409372   I   דוא"ל: office@evenniar.co.il  
לייבסיטי - בניית אתרים