פעילויות מיוחדות לסוף שנה

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת

072-33-80-233
חייגו 24 שעות
ממליצים עלינו
גלריה
דרושים
פעילויות לבתי ספר, כיתות וגנים
הפעלות לילדי העובדים בחברות
הפעלות לקייטנות
ימי הולדת ואירועים פרטיים
הפעלות לעובדים בחברות
פעילויות לחדר מורים
אירועים פרטיים למבוגרים
הפקת אירועים

פעילויות מיוחדות לסוף שנה

את השבועות האחרונים של שנת הלימודים מאפיינים התרגשות, אי סדר מועט ורעשי רקע במסדרונות בית הספר שלא אופייניים למהלך השנה.
השכבות הבוגרות כבר עסוקות בתכנון מסיבת הסיום, הצעירות יותר מתכווננות לבחירת הפעלות למסיבת סיום עם או בלי עזרת ההורים, ובתווך נוצרת אווירה של אובדן המושכות. אחת הדרכים להימנע מכך היא בהתגייסות כללית לייצור פעילויות מיוחדות לסוף שנה, שיפיחו עניין מחודש בשבועות הלימודים שנותרו ויאפשרו שחרור מבוקר ושמירה על גבולות.

לאורך השנה כולה התחום הלימודי תופס את עיקר נפח הזמן בבית הספר וכמעט בכל שנה, במיוחד בבתי הספר היסודיים, מגיעים למיצוי חומר הלימוד לפני תום השנה ובהיעדר תכנית טובה יותר מתחילים התלמידים לסבול משעמום שמוביל לחוסר משמעת. בתי ספר רבים החלו להתארגן עם פעילויות מיוחדות לסוף שנה שנושאות אופי אחר ומיועדות למלא את לוח הזמנים באופן שהילדים יוכלו להפיק ממנו ערך, גם אם איננו לימודי. בשלב זה של השנה אירועי תרבות, ביקורים במוזיאונים או ימי שיא נהוגים ומקבלים תשומת לב רבה, וזוכים לשיתוף פעולה מקרב הילדים וההורים כאחד.       
 
אם הוביל נושא מנחה את שנת הלימודים רצוי להיערך עם יום מסכם שיסגור אותו לקראת סיום השנה. ביום זה ניתן לרכז את העבודות שעשו התלמידים במהלך השנה בעניינו, כך שיזכו לבמה ויוצגו בפני ההורים.
ניתן כמובן לתכנן פעילות משותפת שתעסוק בנושא ותציע פעילות חברתית או אתגרית כמו למשל יוזמה קבוצתית להכנת סיסמאות בנושא, או תחרויות ידע לגביו. אך ניתן גם לפרוץ את המסגרת לגמרי ולחפש פעילויות מיוחדות לסוף שנה שאינן קשורות לנושאים הנלמדים במהלכה כלל.

סוף השנה הוא זמן טוב להפנות מעט ממשאביהם של הילדים כלפי חוץ. לאחר שביקשנו מהם ריכוז מלא בלימודים ובתהליכי בית הספר לאורך השנה ניתן כעת להנחות פרויקטים שממוקדים מחוץ לכותלי בית הספר; התנדבות משותפת של ילדים והורים בבתי אבות, סיוע בטיפוח סביבתי בשכונות הסמוכות לבית הספר, העשרה מוסיקלית, טיפול בבעלי חיים או אפילו יום ביקור ועזרה במושב חקלאי יכולים להיות ערכים מוספים נפלאים לקראת סיום השנה.

חשוב לדעת שלכל אחת מהפעילויות המוצעות, וכמובן שיש עוד אפשרויות רבות ומגוונות, הכרחי לקבל אישורים מבעוד מועד ולדאוג לביטוחים המתאימים ולהסדרי ליווי ואבטחה תואמים, אך כל אלה הינם עניינים שניתן לפתור ולטפל בהם כהלכה בזמן קצר והשקעה סבירה לטובת התועלת והערך שיתקבלו מן הפעילות.

לרעיונות לפעילויות מיוחדות לסוף שנה, הפעלות ומסיבות אנא אל תהססו ליצור עימנו קשר בכל עת.
 
אבן נייר ומספריים - הפעלות חברתיות, אטרקציות לאירועים, ימי גיבוש וכיף   I   טל. 07-233-80-233   I   דוא"ל: office@evenniar.co.il
ימי הולדת ואירועים פרטיים
יום הולדת 4
יום הולדת 5 עד 8
יום הולדת 9 ומעלה
ימי הולדת חדשים
הפעלות לבר/בת מצווה
הפעלות לילדי העובדים בחברות
אירועים בחגים
אירוע עליה לכיתה א'
אירועי חברה למשפחות העובדים
קייטנות לילדי העובדים
ימי כיף לילדי העובדים
תוכן לאירועים
הפעלות לקייטנות
הפעלות חברתיות
סדנאות יצירה
פעילויות לבתי ספר, כיתות וגנים
פעילויות לגני ילדים
פעילויות לבתי ספר יסודיים
פעילויות לחט"ב ולתיכון
מסיבות סוף שנה
פעילות לגיבוש כיתה
פעילות בחגים
מאמרים
אטרקציות לבר מצווה
אטרקציות לבת מצווה
אירוע חברה
הפעלה ליום הולדת
הפעלות לימי הולדת
יום הולדת בנות
יום הולדת בנים
ימי הולדת לבנות
ימי הולדת לבנים
מפעיל ליום הולדת
מפעילה ליום הולדת
פעילות בבתי ספר
הפעלות לימי הולדת מחירים
הפעלות מיוחדות לימי הולדת
אטרקציות לימי הולדת לילדים
מפעילים לימי הולדת
הפעלות לצוות המורים
פעילות גיבוש למורים
פעילות ליום האשה
אירועים פרטיים למבוגרים
ימי הולדת למבוגרים
הפעלות למסיבת רווקות
הפקת אירועים פרטיים
אירועים למושבים וקיבוצים
אירועים משפחתיים
הפעלות לעובדים בחברות
סדנאות ODT
פעילויות גיבוש לעובדים
סדנאות מנהלים וצוותים
Happy Hour
  הפעלה ליום הולדת     מפעילה ליום הולדת     מפעיל ליום הולדת     הפעלות יום הולדת לבנות     מפעיל ליום הולדת     הפעלה לימי הולדת     אטרקציה ליום הולדת     הפעלות יום הולדת לילדים     יום הולדת לילדים     מפעיל ליום הולדת     מפעיל לימי הולדת