הפעלות לבתי ספר

ימי שיא והפנינג לבתי ספר הם ההתמחות שלנו. בימי השיא אנחנו מתחברים לנושאים הנלמדים בבית הספר לדוגמה תוכנית מפתח הל”ב, האחר הוא אני, יום ירושלים, הפעלה ליום העצמאות או לכל חג אחר שתרצו.

הפעילויות מתאימות לפתיחת שנה או לסיומה לכלל בית הספר וגם לשכבות, פעילות לפורים בבתי ספר, מסיבות חנוכה לגנים וכיתות, הפנינג סוף שנה הורים וילדים, ועוד מגוון רחב של אירועים. 

פעילויות לבית ספר יסודי

יום שיא מפתח הל"ב, יום המשפחה, הפנינג פורים, הפנינג סוף שנה, מדע וטכנולוגיה

פעילויות לחטיבת ביניים

יוצאים מהקופסה, משחקי שיתוף פעולה ועבודת צוות.

פעילות לבית ספר בחגים

חגיגות יום המשפחה, קרנבל פורים, הפעלות לחנוכה

פעילות לחדר מורים

הפעלות מגבשות לחדר מורים. פעילויות חוויתיות המתאימות לכל עונה ומקום

הפעילויות שלנו משתנות בהתאם לגילאים השונים, לכל שכבת גיל כתבנו פעילות אחרת, מה שמתאים לכיתות א’ אינו מאתגר מספיק את כיתות ו’, ומה שמסקרן את כיתות ה’ אינו קליל ומבדר מספיק לכיתות ב’. התאמנו את ההפעלות גם למספר הילדים המשתתפים בפעילות.

פעילות חברתית, משחקים עם ענקים, מתאימה לכיתה או לשכבה ופעילות מפתח הל”ב מתאימה לכלל בית הספר.

בכל שאלה ובכל התייעצות תוכלו לקבל מידע כאן באתר וכמובן במשרדנו.
ליצירת קשר לחצו כאן

הפעלות בבתי ספר

מי שחי את חיי בית הספר באופן שוטף יודע עד כמה נדרשים יצירתיות וחידוש בתחום של הפעלות בבתי ספר.
למרות שיש נטיה מבחוץ לחשוב שהפעלות בבתי ספר מסתכמות במסיבת פתיחת השנה ומסיבת סוף שנה, הרי שדברים שרואים מכאן לא רואים משם, ובשל כך בדף זה ריכזנו עבורכם את שלל ההפעלות של “אבן נייר ומספריים” לבתי ספר- מתלמידים ועד מורים.

הפעלות לבית ספר יסודי – מכתה א’ ועד ו’ גדלים התלמידים והופכים מילדי גן לבוגרים וכמעט בני מצווה. קשת ההפעלות לבית ספר יסודי מכסה את צרכיהם של כל הגילאים, שהנם שונים מאוד אלה מאלה, ומתפתחים משנה לשנה ומשכבה לשכבה.

הפעלות לחגים – במסגרת ההפעלות בבתי ספר לאורך השנה, תופסות ההפעלות לחגים מקום נכבד- כל חג וייחודו, כל חג וערכיו. כאן ריכזנו שלל הפעלות לחגים שיתאימו לבתי ספר ולכיתות כאחד.

מסיבות גיבוש – חלק חשוב מאוד בחוויית בית הספר עבור התלמידים הינו הגיבוש החברתי. כבר מכתה א’ בהגיעם לכתה חדשה וגם בשנים הבאות לחיזוק החוויה החברתית. מסיבות גיבוש כיתתי עושות עבודה נהדרת ומייצרות חוויות משותפות שזוכרים לאורך זמן.

פעילות לבני מצווה – חגיגת בני מצווה מהווה אבן דרך בחייהם של תלמידים ותלמידות ומהווה נקודת ציון משמעותית בהפיכתם מילדים לנערים. פעילות לבני מצווה במסגרת בתי הספר, הופכת את בית הספר לשותף בחוויה מנקודת ראותם של הילדים ומאפשרת חיזוק הערכים, האחריות והבגרות גם בבית הספר עצמו, דרך הפעלה שובבה ומלאת הומור שגם תגבש את הבנים והבנות.

הפעלות לחטיבת ביניים ותיכון – חינוך בגילאי חטיבת הביניים והתיכון עוסק בתקופת התפר שבה התלמידים נעים בין היותם ילדים להיותם נערים בוגרים. הפעלות לחטיבת ביניים ותיכון, שעוסקות בתחום של תקשורת מילולית, מניעת אלימות, עבודת צוות ועוד, יקנו כלים חיוניים לתלמידים בדרך עקיפה ויחזקו את הגיבוש והקשר לבית הספר.

מסיבות סיום – למסיבות סיום של כיתות ו’, או סיום חטיבת ביניים ותיכון, ניתן דגש מיוחד לכבוד סיום תקופה, אך עבור התלמידים כל שנה שמסתיימת מהווה נדבך חשוב בחייהם בבית הספר וצעד נוסף לעבר השלב הבא. כאן תמצאו פעילויות ייחודיות למסיבות סיום עבור כל הגילאים.

פעילות לחדר מורים – פעילויות לחדר מורים הינן פעילויות מיוחדות לגיבוש צוות ההוראה וליציאה קצרה מן השגרה. להניח את הטוש והמחק, לשכוח ליום קצר מיומן המורה, כי גם למורים מגיע להיות קצת ילדים לפעמים.

לפרטים נוספים צור קשר