מסיבת סוף שנה לגן

מסיבת סוף שנה היא בהחלט סיבה למסיבה. חשיבות המסיבה היא כפולה, תודות למורה על שנה נפלאה ופרידה מהחברים ממש שניה לפני תחילת החופשה. מסיבות הסיום של אבן נייר ומספריים הן רבות ומגוונות. ההפעלות ערכיות ומלוות באביזרים אטרקטיביים, כגון משחקי ענק, משחקי האנשה, אביזרים ספורטיביים ומשחקים מודלורים ייחודים.

מסיבות הסיום שלנו מתאימות לילדים מגן חובה ועד לסיום בית הספר התיכון, משלבות את ההורים, אם רוצים גם את האחים, ותמיד משאירות טעם של עוד.

ההצעות מפורטות באתר, לקבלת מחירים מותאמים למספר המשתתפים פנו אלינו דרך דף זה.

משחקים עם ענקים

משחקים עם ענקים

 הפעלה לגן בה נשחק במשחקי קופסה של פעם שגדלו והפכו לענקיים. הילדים וההורים משתתפים בפעילות

למידע נוסף >

מסיבות סוף שנה  – כללים חשובים בארגון מסיבות

חג הפסח בפתח ועמו ריח סיום השנה. ועדי הכיתות מתחילים בחיפושים ומתלבטים איזו הפעלה לבחור, היכן לערוך את מסיבת הסיום, האם לשתף את כל המשפחה או רק את ילדי הכיתה? ננסה לשפוך אור על התארגנות לקראת מסיבות סיום במאמר זה.

תקציב מסיבת הסיום
חג החנוכה ומסיבות סוף שנה הם שני מועדים מרכזיים בהם מתכנסת כל המשפחה. כאשר אתם כחברי ועד מתלבטים כיצד לחלק את העוגה התקציבית של כספי ועד הכיתה שמרו בקופה תקציב מיוחד למסיבת סוף שנה.

מספר המשתתפים במסיבת סוף השנה
כאשר אתם מחפשים מפעיל למסיבת הסיום בדקו האם תוכלו להוזיל את הפעילות בהפעלה שכבתית. הפעלה שכבתית במסיבות סיום זולה יותר ומעבר לכך גם יוצרת לכידות בין כל ילדי השכבה.  אנו ממליצים לערוך מסיבות שכבתיות בעיקר לכיתות ה’ ומעלה, הילדים בגילאים אלו שומרים פחות על צביון כיתתי והלכידות השכבתית חשובה להם יותר. יתרה מכך זוהי הכנה טובה לחטיבת הביניים.

נסיון המפעילים
כחברי ועד אתם מרגישים שלעיתים ההורים בוחנים אתכם, מצפים מכם ולכן חשובה לכם ההצלחה בבחירת המפעיל של מסיבת הסיום. בחרו מפעילים העובדים עם ילדים כל השנה. לכו לראות הפעלה של המפעילים, בחרו חברה עם נסיון ומוניטין.

מספר המפעילים במסיבת סוף שנה
יחס המפעילים לכמות הילדים חשובה ביותר, תנו דגש גם על זה. מדריך לכל 20 ילד זה בהחלט סביר ומקובל. אל תשכחו לבדוק מיהם המדריכים והאם הם מנוסים בעבודה עם ילדים.

בחירת הפעילות
בחרו הפעלה לסוף שנה בה כל הילדים לוקחים חלק פעיל ואינם הופכים לצופים במרבית הפעילות. כך ההפעלה תשיג את מטרתה, גיבוש כיף והנאה.

מפעילים לסוף שנה- לכו לצפות בהפעלה לפני הזמנת המפעילים. אין כמו מראה עיניים. במידה ואין באפשרותכם לצפות במפעיל בקשו המלצות מלקוחות קודמים

בחירת  מיקום ועיתוי
 רוב חגיגות סוך השנה מתקיימות בחודש יוני, השמש לא קופחת על ראשנו והלילה לא יורד במהרה. שילוב זה מאפשר לנו לבחור בין שעות הערביים לשעות אחר הצהריים. הפעילות מתקיימת בדרך כלל בפארקים, בגנים ציבוריים ואפילו בבתי הספר. בפארקים ציבוריים לא ניתן לקיים פעילות ללא אישור מראש מהעייריה, ולא ניתן להפעיל גנרטורים המפריעים את מנווחת השכנים. הערכו מראש.

ביטוח
מומלץ בחום לא לפסוח על חלק זה. בדקו כי למפעיל יש ביטוח תקף לסוג הפעילות שאותה הוא מעביר.

הפעלה לסוף שנה עם הורים וילדים
מסיבות סוף שנה הן הזדמנות נפלאה של ההורים לפגוש אחד את השני מחד ומאידך ליהנות עם הילדים במסיבת הסיום שלהם. ההמלצה שלנו היא להפעיל את ההורים בחלק מהפעילות ובחלקה לאפשר להם לשבת בצד וליהנות ממפגש חברתי עם ההורים האחרים.

אחים במסיבת הסיום
שאלה מרכזית היא האם לשתף אחים במסיבת הסיום? מחד, מסיבת הסיום היא חגיגה למשפחה אך מצד שני יש לשים לב שמדובר בחגיגה כיתתית ולא תמיד ילדי הכיתה מעוניינים שאחיהם “יתערבבו” עם חבריהם. ניתן לחקל את האירוע לשניים – בחלק הראשון הפעלה לילדי הכיתה בלבד והחלק השני יוקדש לפיקניק משפחתי.

לפרטים נוספים צור קשר