הפעלות למבוגרים

גיבוש עובדים הוא חלק מאסטרטגיה עסקית שמרבית החברות הגדולות נוקטות בה. הנהגת שיגרה של פעילות גיבוש לצוותים ובכלל זאת ערבי או ימי גיבוש לעובדים מאפשרת לעובדים שלא מכירים אחד את השני להתוודע אלה לאלה, לעובדים שעובדים יחד זמן רב ליהנות זה מחברתו של זה מחוץ לכותלי המשרד ולמנהלי החברה להרוויח מההתכנסות של כלל העובדים יחד זמן להיכרות, העברת מסרים וחיזוק תחושת היחידה של החברה.

גיבוש לעובדים יכול להתחלק לפעילות גיבוש לצוותים כיחידות נפרדות, או אפילו לכל החברה בנוסח יום תחרות ספורטיבי, כשהתחרות מתקיימת בין הצוותים השונים למשל.

יתרונות גיבוש עובדים
היתרונות של עריכת פעילות גיבוש לצוותים או ימי גיבוש לעובדים הם רבים הן מן ההיבט העסקי של החברה והן מההיבט החברתי.. אין ספק שעובד שמרגיש טוב ושייך לחברה יעבוד יותר טוב ויגיע לעבודה ברצון.

על ידי פעילות לצוותים ניתן לשלב את העובדים החדשים בתוך הצוות ולתת להם הזדמנות להכיר את העובדים הוותיקים לקבלת תחושה טובה יותר.

בנוסף, ימי גיבוש עובדים או יום גיבוש עובדים הם הזדמנות מצוינת לתת לעובדים העובדים יחד ממחלקות שונות להכיר אחד את השני באופן אישי יותר מה שבהכרח יעלה את רמת שיתוף הפעולה והעבודה המשותפת בין המחלקות.

סגנונות של פעילות גיבוש לצוותים  

ערב גיבוש לעובדים יכול להיות בסגנונות שונים ויש להתאים את ערב הגיבוש לעובדים על מנת למקסם את החוויה והיתרונות של ערב הגיבוש. בין הסגנונות המוכרים של ערבי גיבוש ניתן למנות ערבי גיבוש בסגנון של הצגה או סרט או ערבי גיבוש יותר אקטיביים המאפשרים לעובדים להשתתף באופן פעיל באטרקציות של ערבי הגיבוש כמו סדנאות או משימות משותפות. את ערב הגיבוש ניתן להתאים לעובדים בהתאם לגיל שלהם ולרצונות שלהם.

ארגון פעילות מגבשת

ארגון של פעילות גיבוש לצוותים יכול להיעשות באופן עצמאי אבל ארגון מקצועי של חברה מקצועית, המתמחה בארגון פעילויות גיבוש, יכול להוביל לתוצאה מוצלחת ביותר.

חברת הארגון של פעילות הגיבוש יכולה לארגן ערב גיבוש מקורי המתאים לכל שכבות הגילאים של העובדים בצוות, לתת להם מרחב ואפשרות  להכיר אחד את השני ולהעניק להם את החוויה הייחודית תוך שמירה על המטרות שהן גיבוש העובדים ויצירת גאוות יחידה.

לפרטים נוספים צור קשר

אולי יעניין אותך לקרוא גם