מאמרים

ברוכים הבאים למאמרים של אבן נייר ומספריים

כשמתכננים להפיק אירוע זה תמיד סיפור גדול, גם עבור המנוסים שבמנהלי משאבי אנוש , או הוותיקים שבמורים ובוועדי ההורים – כל פעם מחדש יש להתחיל מאפס וליצור עולם שלם של דמיון ויצירתיות, שאותו פוגשים בסופו של דבר האורחים שלכם.

כיצד בוחרים נושא להפקת אירועי חברה?  מה זה ODT ולמי זה מתאים?  מה ההבדל בין סדנה למנהלים לבין סדנה לעובדים? איך להפיק אירוע בית ספר סביב פעילות חינוכית ויצירתית שתהיה אהובה על הילדים וגם על ההורים וכולם ישתפו פעולה?

השאלות עוד רבות והניסיון הרב שלנו מציע גם תשובות.

אבן נייר ומספריים הינה חברה ותיקה ואיכותית העוסקת בהפקת אירועים בשלל תחומים וחתכים, שבכולם הדגש הוא אחד: הפקת אירועים איכותיים. פעילות גיבוש לעובדים, סדנה למנהלים או פעילות לקייטנות.  המוטו שלנו הוא שכולם חשובים באותה המידה- קטנים כגדולים, כל אירועי החברה יקרים לליבנו וכל לקוח חשוב.

מדי שבוע מתחדשים כאן מאמרים שיחשפו בפניכם את העולם המדהים של הפקת האירועים.  תתפלאו לגלות כמה תיאומים ועבודה מאחורי הקלעים נדרשים על מנת להפיק אירוע.  ויותר מזה, כמה טוב שיש מישהו שמלווה צעד אחר צעד ומוביל להפקת אירוע באופן מקצועי ומאורגן.

תוכלו לקרוא ולמצוא כאן טרנדים חמים להפקת אירועי חברה שימשיכו לדבר עליהם כל השנה, ללמוד איך ללקט את מיטב הרעיונות החדשים וליצור התאמה בין הקהל שלכם לבין הרעיון שעומד מאחורי הפקת האירוע.
נשתף אתכם בניסיון שלנו, בהמלצות מלקוחות שנהנו מראש שקט כשסמכו עלינו בהפקת האירוע שלהם, ובתמונות מתוך אירועי חברה, אירועי בתי ספר ועוד- ששוות תמיד יותר מאלף מילים.

בין אם המשימה שלכם היא לתכנן סדנה לעובדים, פעילות ODT, פעילות כיתה או לארגן הפקת אירוע גדול בחברה-בבלוג שלנו תוכלו למצוא כל מה שצריך לדעת על הפקת אירועים בתחומים השונים, בעונות השונות ואפילו בהתאמה לחופשות והחגים.

כיוון שהפקת אירועים וצרכיה משתנים בהתאם לסוג האירוע, הקהל, העונה, כמות המשתתפים ועוד פרמטרים רבים אחרים, תשמחו למצוא כאן עבור כל כמות משתתפים המלצות חמות, טיפים, רעיונות וכמובן פתרונות יצירתיים מבית היוצר של  “אבן נייר ומספריים”.

כל זאת כדי שתפיקו אירועים מוצלחים שישאירו טעם של עוד.

לפרטים נוספים צור קשר